Wednesday , 12 December 2018

Tronditet BOTA SOT, shikoni çfarë po ndodh në Amerikë. Fuqia e Zotit!! mbi të gjitha (VIDEO)

Një adoleshente ka zgjedhur të ndajë historinë e saj me lexuesit e faqes tonë, në përpjekje për të marrë këshilla mbi lidhjen që po përjeton me një djalë më të madh në moshë. Kjo është historia e rrëfyer.“Dua edhe unë të ndaj me ju historinë time sepse jam shumë e mërzitur.Jam 17 vjeçe dhe jam nga Kopliku. Jam e lidhur prej dy vitesh me një djalë që e kam në lagje dhe ai është 7 vite më i madh….kliko n`reklam me posht per te pare videon:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: