Wednesday , 12 December 2018

Tronditet Gjermania, Shqiptari bën masakër ka edhe të…(Pamje)

Një i sëmurë mental nga Kosov bëri mbrëmë një sulm me sopatë në Gjermani në një stacion ku u plagosen 9 vetë.Policia tha se sulmuesi kishte probleme psikike dhe se sulmi nuk ka të bëj më ndonjë motivë terrorist.F H, mbiemri i të cilit nuk është bër i ditur për arsye private sulmin e kreu me një sopatë.Kjo është sopata që ai kreu sulmin të 9 persona të tjerë.Per me shume klikoni ne reklam dhe do ju hapet video

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: