Wednesday , 12 December 2018

Tronditet Kosova Aksident n’Prishtinë Vdes ne vend Deputeti i Parlamentit Kosovare… |VIDEO|

Deputeti i Listes serbe ne Parlamentin e Kosoves, Velimir Rakiq, rreth 63 vjeçar nga fshati Soçanice, ka humbur jeten ne nje aksident qe ka ndodhur ne Leposaviq.
per Rakiq thuhet se ka qen kandidat per deputet ne listen Serbska por fatkeqsisht ai ka ndrruar jetë

për më teper shikoni videon më poshtë:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: