Wednesday , 12 December 2018

Tronditet Shqiperia seks me të bijën 13-vjeçare: Vajzën e doja (Video)

Vangjel Selimi është 21-vjeçari i cili u vu në prangat e policisë së Sarandës pasi u kallëzua për veprën penale ”marrëdhënie seksuale me të mitur”.Kjo vepër penale dënohet me 7 vite heqje lirie dhe kallëzimi erdhi pikërisht nga nëna e vajzës.21-vjeçari është pjesëtar i komunitetit rom, banon në fshatin Çukë, Sarandë dhe prej disa muajsh jetonte në një shtëpi me vajzën e mitur me iniciale T.Q 13 vjeç dhe nënën e saj me iniciale O.G.Dje djali ka kryer marrëdhënie seksuale me….Klikoni ne reklam dhe pas 5 sekondave ju hapet Lajmi i plote dhe detajet

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: