Wednesday , 12 December 2018

Tronditet Shqiperia: Zbulohet vrasja misterioze e Sokol Oldashit pas 5 viteve,ja çfar u gjet te makina…

Makina e Deputetit te Partise Demokratike, Sokol Olldashi e cila eshte aksidentuar duke dale nga rruga ne aksin Tirane-Elbasan, prane fshatit Kerrabe dhe per pasoje ai ka humbur jeten.Është zbardhur ekspertiza mjeko-ligjore e vdekjes së deputetit demokrat Sokol Olldashi.-Sipas ekspertizës thuhet se nuk është konstatuar përdorim i lëndëve të huaja dhe se goditja vdekjepurëse ka ardhur nga…shtyp reklamen me posht dhe prit 3 sekonda qe te hapet video:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: