Wednesday , 12 December 2018

Tronditet Zvicra, Vrasje si në FILMA, viktima janë shqipetar nga.. Ja emrat .. |VIDEO|

Viktimat e vrasjes së mbrëmshme që ndodhi në kafen “Caffe 25”, në Bazel të Zvicrës janë qytetare nga Kosova, duke ju refertuar burimeve të policise kantonale te Bazelit. Viktimat nga vrasja e mbrëmshme në Bazel të Zvicrës, hanë dy shqiptar, 27 dhe 39 vjeçar me shtetësi shqiptare, ndërsa edhe i plagosuri është 24 vjeçar, ndërsa agresoret janë 30 deri në 40 vjet nga Evropa lindore. M.B., që sipas të dhënave është njëri nga shqiptarët e vrarë, por edhe më shokuese është se ja për cfarë arsye filloi konflikti, ju sjellim edhe videon kur ndodhi vrasja, shtypni poshte rekklamm dhe ju hapet video, kujdes pamjet:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: